Байерн Мюнхен се наложи трудно с 1:0 срещу Унион Берлин

...

Огромен скандал в Германия, след като Ненад Биелица уари Лирой Сане

Байерн Мюнхен се наложи мъчно с 1:0 против Унион Берлин в отсрочен мач от 13-ия кръг на Първа Бундеслига. На „ Алианц Арена “ се стигна до невероятни подиуми, а основни настоящи лица бяха треньорът на Унион Ненад Биелица и футболистът на Байерн Лерой Сане.

Единственият гол в мача означи Рафаел Герейро в самото начало на второто полувреме, оставяйки Байерн в борбата за купата.

Жером Русийон можеше да изравни за гостите в 72-ата минута, само че Мануел Нойер се отличи и спря удара му.

Nenad Bjelica vs Leroy Sané
— Sir ALTINAY (@AItinay)

Очевидно това много изнерви треньора на гостите Ненад Биелица. Няколко минути по-късно той провокира същински безпорядък.

Лерой Сане пристигна да вземе топката покрай пейката на Унион. Тогава настана същинска олелия.

Ненад Биелица удари Лерой Сане два пъти в главата. Той получи пряк червен картон.

Няма подозрение, че аленият картон е нищо спрямо наказването, което хърватският треньор ще получи.

Такива неща не са за занемаряване. Ненад Биелица ще бъде санкциониран и осъден за избран брой мачове.
Източник: lupa.bg