Байерн Мюнхен пропиля преднина от два гола, за да се

...

Байерн пропиля преднина от два гола, за да падне до шокираща загуба с 3-2 в Хайденхайм

Байерн Мюнхен пропиля преднина от два гола, с цел да се свие до шокираща загуба с 3-2 в Хайденхайм в събота, която съвсем разруши успеха на баварците слаби очаквания за купата в Бундеслигата с шест оставащи мача.

Тим Клейндиенст приключи запаметяващо се завръщане за домакините в 79-ата минута, откакто те означиха два удара за две минути при започване на втората част, оставяйки Байерн на 16 точки зад себе си водачът Байер Леверкузен, който може да подпечата първата си купа след мачовете идната седмица.

Баварците, които одобряват Арсенал идната седмица в първия четвъртфинален мач от Шампионската лига, към този момент изгубиха последните си два мача в лигата с треньорът Томас Тухел ще напусне в края на сезона.

Въпреки загубата шефовете на клуба споделиха след мача, че Тухел ще управлява идната седмица против Арсенал.

Те са втори с 60 точки, с Байер Леверкузен със 76. Третият VfB Щутгарт, който играе против Борусия Дортмунд по-късно в събота, е с 57.

„ След 10-15 минути п...