Байерн Мюнхен победи с 98:89 (26:24,24:20, 23:23, 25:22) Макаби Тел

...

Байерн Мюнхен удари Макаби

Байерн Мюнхен победи с 98:89 (26:24,24:20, 23:23, 25:22) Макаби Тел Авив като хазаин в мач от 11-ия кръг на Евролигата.

Срещата беше извънредно равностойна още през цялото време, като след първата четвърт разликата беше едвам 2 точки в интерес на домакините. Те съумяха да задържат задатъка си и даже да го създадат 6 точки до почивката. След нея последва тъждество в третата част, а в заключителните 10 минути баскетболистите на Байерн резервираха контрола над срещата и я затвориха в своя изгода с разлика от 9 точки.

Касиъс Уинстън беше най-резултатен за Байерн с 23 точки, Елиъс Харив вкара 14 точки.

За Макаби Лоренцо Браун избухна с 36 точки.

Снимка: twitter.com/MaccabitlvBC

Гледай баскетбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Евролига, Еврокупа и Национална баскетболна лига на България, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.