Байерн (Мюнхен) победи с 1:0 Олимпик (Марсилия) в контролна среща,

...

Байерн удари Марсилия в контрола

Байерн (Мюнхен) победи с 1:0 Олимпик (Марсилия) в контролна среща, играна въз основата на " баварците ". Двубоят бе част от подготовката на " баварците " за заключителната фаза на Шампионската лига.

Единственият гол в мача вкара Серж Гнабри в 19-ата минута. Тогава немският национал получи отличен пас от Дейвид Алаба, нахлу в наказателното поле, преодоля двама съперници и вкара за 1:0.
 Снимка 490440
Източник:

През втората част треньорът Ханзи Флик смени напълно състава си. В игра след дълготрайно лекуване на травма се завърна Никлас Зюле. Филипе Коутиньо също изигра едно полувреме. Неофициален дебют за Байерн направи 17-годишния бранител Брайт Арей-Мби.

Новите попълнения Лирой Сане, Александър Нюбел и Танги Куаси не взеха присъединяване в мача.
 Любопитно: Байерн се включва в борбата за Единсон Кавани