Байерн Мюнхен и Кьолн играят при 1:0 в мач от

...

НА ЖИВО: Байерн Мюнхен 1:0 Кьолн

Байерн Мюнхен и Кьолн играят при 1:0 в мач от 23-ия кръг на Бундеслигата. Чупо-Мотинг откри в 18-ата минута след асистенция на Горецка.

Първите 10-11 минути минаха под продължителното владеене на топката от домакините, само че до положения и удари не се стигна.

В 15-ата минута Зюле проби и стреля рисково с десния крайник, само че опитът му за гол профуча вляво от вратата.

3 минути по-късно Чупо-Мотинг вкара първия си гол за този сезон, откакто получи центриране от Горецка, надскочи защитник и откри - 1:0.

Байерн Мюнхен (4-2-3-1) : Нойер, Зюле, Боатенг, Алаба, Дейвис, Кимих, Горецка, Сане, Мусиала, Чупо-Мотинг, Левандовски

Резерви: Хофман, Гнабри, Мартинес, Сар, Ернандес, Рока, Мюлер, Дантас, Коман

Старши треньор: Ханзи Флик

Кьолн (3-5-2) : Хорн, Цестич, Сцихоз, Мере, Волф, Скхири, Якобс, Йозчан, Рексбекай, Дуда, Денис

Резерви: Дрекслер, Ехизибуе, Хорн, Катербах, Лимниос, Мейер, Шмиц, Тиелман, Цийлер

Старши треньор: Маркус Гиздол

Стадион: "Алианц Арена ", Мюнхен

Главен арбитър: М. Петерсен
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `