Байерн Мюнхен и Хофенхайм играят при резултат 1:0 в мач

...

НА ЖИВО: Байерн - Хофенхайм 1:0, аванс за баварците след 45 минути

Байерн Мюнхен и Хофенхайм играят при резултат 1:0 в мач от 17-ия кръг в немската Бундеслига. Срещата може да наблюдавате директно по DIEMA SPORT 3, а на Gong.bg също ще отразим забавните моменти.

Първата опция бе за гостите, като по-малко то 120 секунди след първия съдийски сигнал Максимилиан Байер стреля над вратата. Баварците отговриха с две рискови центрирания, с които защитата на Хофенхайм се оправи.

В 18-а минута Байерн откри резултата. Лирой Сане откри Джамал Мусиала. Талантът на баварците насочи кинжален удар от дребен ъгъл, който се удари в страничния дирек и се оплете в мрежата.

В 30-та минута Антон Щах опита удар от отдалеченост, само че топката мина високо над вратата.

LIVE БАЙЕРН МЮНХЕН - ХОФЕНХАЙМ 1:0

1:0 Джамал Мусиала 18'

Състави:

Байерн: 1. Мануел Нойер, 27. Конрад Лаймер, 2. Дайо Упамекано, 4. Матайс де Лихт, 19. Алфонсо Дейвис, 6. Йошуа Кимих, 22. Рафаел Герейро, 10. Льорой Сане, 25. Томас Мюлер, 42. Джамал Мусиала, 9. Хари Кейн

Хофенхайм: 1. Оливер Бауман, 5. Озан Кабак, 11. Флориан Грилич, 34. Стенли Н’Соки, 16. Антон Стах, 3. Павел Кадержабек, 6. Гриша Прьомел, 27. Андрей Крамарич, 21. Мариус Бюлтер, 14. Максимилиан Байер, 10. Ваут Вегхорст