Байерн Мюнхен гостува на Динамо Загреб тази вечер в мач

...
Байерн Мюнхен гостува на Динамо Загреб тази вечер в мач
Коментари Харесай

Нагелсман съобщи за две важни липси преди гостуването в Киев

Байерн Мюнхен гостува на Динамо Загреб довечера в мач от груповата фаза на Шампионската лига, като клубът към този момент се класира за етапа на елиминациите, само че ще би трябвало да отговори уместно след провалянето от Аугсбург през уикенда в шампионата. Юлиан Нагелсман изнесе някои неприятни вести за състава преди срещата.

„ Кингсли Коман и Марсел Сабицер са с травми и може да не играят. Сабицер има проблеми с ахилеса и прасеца. Коман е с мускулни проблеми, само че ще би трябвало да изчакаме и ще забележим, защото ни предстоят значими мачове и в Бундеслигата “, сподели немският треньор по време на конференцията преди дуела.

Нагелсман не пожела да омаловажи гостуването в Киев, тъй като „ баварците “ към този момент инкасираха проваляне преди няколко дни и ще чака да види реакция от играчите му, с цел да не навлезе отбора в неприятна серия от резултати.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР