Байер Леверкузен и Аталанта играят при резултат 0:0 в реванш

...

НА ЖИВО: Байер Леверкузен - Аталанта 0:0, големи пропуски за домакините

Байер Леверкузен и Аталанта играят при резултат 0:0 в реванш от осминафиналите на Лига Европа. Италианците имат задатък от 3:2 след първия мач.

Двубоят стартира интензивно и двата отбора си разменоха бързо по един прецизен удар. Първо Муриел тества рефлексите на Храдецки, а по-късно и Хуан Мусо трябваше да се намесва уверено след удар на Муса Диаби.

Гостите се утвърдиха като по-активния отбор и в 33-а минута Руслан Малиновски опита шанса си, само че право в ръцете на Лукаш Храдецки. Само две минуто по-късно рисков изстрел на Муриел беше избит в ъглов удар.

Само две минути след рестарта "аспирините " имаха отличен късмет. Муса Диаби беше изведен самичък против Хуан Мусо, само че стражът съумя да избави в обстановката 1 на 1.

Байер Леверкузен - Аталанта 0:0

Ето и съставите на двата отбора:

Байер : Храдецки, Фосу-Менса, Та, Тапсоба, Хинкапи, Арангис, Диаби, Паласиос, Демирбай, Бакер, Адли;

Аталанта : Мусо, Паломино, Демирал, Толой, Запакоста, Фройлер, Де Роон, Хатебур, Купмейрс, Муриел, Малиновски;