БЪТЛЪР, Пенсилвания (AP) — Бившият президент Доналд Тръмп е бил

...
БЪТЛЪР, Пенсилвания (AP) — Бившият президент Доналд Тръмп е бил
Коментари Харесай

Тръмп ранен, но „добре“ след опит за убийство на митинг, стрелецът и един участник са мъртви

БЪТЛЪР, Пенсилвания (AP) — Бившият президент Доналд Тръмп е бил цел на явен опит за ликвидиране в събота на протест в Пенсилвания, дни преди да одобри републиканската номинация за трети път. Залп от пукотевица провокира суматоха и окървавеният Тръмп, който сподели, че е бил прострелян в ухото, беше заобиколен от Тайните служби и забърза към своя SUV, до момента в който размахваше пестник в проява на предизвикателство.

Кампанията на Тръмп сподели, че хипотетичният претендент на Републиканската партия се е чувствал „ добре “ след стрелбата, която съгласно него е пробила горната част на дясното му ухо.

“ Веднага разбрах, че нещо не е наред в това, че чух пронизителен тон, изстрели и незабавно усетих по какъв начин патронът раздира кожата. Получи се доста кръвоизлив “, написа той в уеб страницата си в обществените мрежи.

▶ Следете предаването онлайн на AP за стрелбата на митинга на Тръмп

ФБР рано в неделя разпознава стрелеца като Томас Матю Крукс, 20, от Бетел Парк, Пенсилвания. Аге...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР