БАТЪН РУЖ, Луизиана (AP) — Савана Уилър отбеляза 20 от

...

Уилър отбеляза 20 точки през второто полувреме, MTSU изтри дупката от 18 точки, за да победи Луисвил в турнира на NCAA

БАТЪН РУЖ, Луизиана (AP) — Савана Уилър означи 20 от своите 22 точки през второто полувреме и не, 11 поставената Мидъл Тенеси преодоля недостиг от 18 точки през втората четвърт, с цел да победи шестия подложен Луисвил със 71-69 в първия кръг на женския NCAA шампионат в петък.

Джалин Грегъри вкара 24 за MTSU (30 -4), който завоюва 20-ата си поредна игра и не е губил, откогато паднаха от Гранд Каньон на 30 декември. Blue Raiders съумяха да реализират третото най-голямо завръщане в първите кръгове в историята на шампионата.

Център Anastasiia Boldyreva означи 11 точки, 12 битки и три блокирани удара за Blue Raiders, които се класираха за втория кръг на шампионата за пети път и за първи път от 2007 година

MTSU ще играе в неделя против спечелилия от мача в петък сред номер 3 семена LSU и 14-та семена Райс.

Оливия Кохран имаше 17 точки и 10 битки, а Нина Рикардс вкара 12 точки за Луисвил (24-10), който съвсем се върна от пасив от осем точки в последните две минути. Кардиналите усп...