БАТЪН РУЖ, Луизиана (AP) — Анийса Мороу имаше 25 точки

...

Мороу, Рийз водят №7 в LSU до победа с 92-72 над Мисури

БАТЪН РУЖ, Луизиана (AP) — Анийса Мороу имаше 25 точки и 10 битки, Ейнджъл Рийз добави 21 точки и 13 битки и No 7 LSU се отдръпна през второто полувреме за победа с 92-72 над Мисури в четвъртък вечер при започване на Югоизточната конференция и за двата тима.

Flau'jae Johnson вкара 24 точки за LSU (14-1), който завоюва 14-ия си следващ мач.

Хейли Франк поведе Мисури (9-5) с 22 точки.

LSU водеше с 39-32 на полувремето и пропусна първите си шест тройки в мача. Но домакините Тигри направиха три тройки по време на 32-17 трета четвърт, което им даде 22 точки преднина при влизане в четвъртата.

Първото полувреме включваше контрастност в офанзивния жанр. LSU вкара 26 от точките си през първото полувреме в багра, като гардовете Хейли Ван Лит и Микайла Уилямс захранваха Мороу и Рийз на долния пост.

Мисури, в това време, означи пет тройки през първото полувреме, до момента в който играеше физическа отбрана. Гостуващите Тигри смъкнаха Мороу три пъти...