Баскетболистите на Икономически университет-Варна спечелиха морското дерби от втория кръг

...

Икономическия университет продължава с пълен актив в А група

Баскетболистите на Икономически университет-Варна завоюваха морското дерби от втория кръг на " А " група, откакто победиха Черноморец с 80:60. Домакините започнаха добре мача и последователно натрупаха разлика, като след първото полувреме тя беше комфорните 20 точки. След паузата играта бе надалеч по-равностойна, само че варненският отбор удържа задатъка си.

Николай Грозев бе най-резултатен за спечелилите с 22 точки. С 15 се регистрира Милчо Борисов, Николай Георгиев добави 13, а 12 има Ивайло Тодоров. За Черноморец Стоян Милчев вкара 23 точки, с 20 се регистрира Димитър Найденов.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg