Бащата на Макс Верстапен – Йос, води собствена битка този

...
Бащата на Макс Верстапен – Йос, води собствена битка този
Коментари Харесай

Къде гледа Йос квалификацията на Макс?

Бащата на Макс Верстапен – Йос, води лична борба този уикенд – някогашният водач във Формула 1 взе участие в рали „ Сиера Морена “, първи кръг от Европейския рали шампионат в Испания.

И Йос описа, че е гледал на телефона обиколката на Макс, с който той завоюва полпозишъна в Япония, до момента в който е отивал с навигатора си към закрития парк, с цел да изкара оттова Шкода-та преди първата сервизна зона през днешния ден.

View this post on Instagram
A post shared by European Rally Championship (@fiaerc)
 Макс Верстапен изненада водачите на Макларън за 4-ти следващ пол на Макс Верстапен изненада водачите на Макларън за 4-ти следващ пол на " Сузука "
Йос ще кара този сезон с цялостна стратегия в Европейския рали шампионат, а през днешния ден се движи 14-и в генералното класиране на рали „ Сиера Морена “ след утринните прави.

" Макс постоянно е на равнище, когато е значимо и това е фантастично. Знам, че той ще ме гледа, в този момент напрежението е върху мен да се показва добре ", изясни Йос.
 Грязин завоюва дългия стадий и усили задатъка си в рали Грязин завоюва дългия стадий и усили задатъка си в рали " Сиера Морена "  Александър Томов излезе трети в ERC3 Александър Томов излезе трети в ERC3
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР