Бащата, който месеци наред издирваше сина си с билборд, вече

...
Бащата, който месеци наред издирваше сина си с билборд, вече
Коментари Харесай

Момченцето, издирвано от баща си с билборд, намерено в Барселона

Бащата, който месеци наред търсеше сина си с билборд, към този момент го е намерил и се е срещнал с него. Мъжът научил от познати, че брачната половинка му е в Барселона , наблюдавал я е и е видял детето си.
 
Случаят се разчу предходната година, когато Калоян Милев описа, че някогашната му жена е отвлякла детето и той се пробва да го откри.
 

През септември 2016 година Калоян Милев заяви, че 4-годишния му наследник Никола е липсващ дружно с майка си. Бащата твърдеше, че брачната половинка му Теодора е извела детето им в чужбина, макар издадена от него възбрана. По думите му тя имала съществени душевен проблеми и отвлякла детето благодарение на майка си и фалшифицирани документи.
 

Съпругата и детето му са отпътували за Турция, тръгнали са от Летище Варна. Проверка на Министерство на вътрешните работи сподели, че майката е употребила трик, с цел да заобиколи граничната инспекция. Жената е купила самолетни билети за себе си и сина си от Варна за София. Чекирала се е и е предходна без инспекция, тъй като е вътрешен полет и няма проблем детето да пътува. В същото време е имала и билети за полет за Истанбул.
 
Според граничните управляващи майката има фалшифициран документ, с който бащата дава единодушието си детето да пътува.
 
 Калоян Милев screenshot/vbox7
 

Така съвсем година дребният Ники се търси от Интерпол и татко му . Година след непрекъснато търсене Калоян Милев открива момчето и майка му в Барселона.
 
Според юриста на майката, съображение да бъдат арестувани, няма, оповестява. Причината е, че делото, заведено от Калоян за принуждение от страна на майката върху детето, е завършило не в негова изгода.
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР