Баща на едно дете беше осъден на четири месеца затвор,

...
Баща на едно дете беше осъден на четири месеца затвор,
Коментари Харесай

Баща осъден на четири месеца затвор, след като удари азиатец на протест

Баща на едно дете беше наказан на четири месеца затвор, откакто призна, че е блъснал азиатец на митинг, където той скандира расови обиди.

Пол Диксън, на 35, беше записан да крещи „ paedo “ и „ Аллах, Аллах, кой по дяволите е Аллах “, до момента в който участва на митинг в Нотингам на 3 август, преди да удари с пестник чужд азиатски мъж по време на свада.

Надзорникът по железопътната сигурност от Broadwood Road в Бестууд, Нотингамшир, се призна за отговорен в Нотингамския магистратски съд в четвъртък по обвиняването в потребление на заплашителни, оскърбителни или обидни думи или държание.

След като обвиненият беше разпознат от полицията от видеоклип в YouTube, той беше задържан в сряда и беше открит в владеене на канабис, за което той също се призна за отговорен в четвъртък.

Греъм Хийткоут, защитаващ Диксън, сподели, че обвиненият е бил на пиянство с другари вечерта на митинга, само че той нямаше „ никакъв интерес “ да се причисли.

Осъждайки Диксън, о...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР