Барселона с нова издънка в Ла ЛигаОтборът на Барселона допусна

...

Барселона с нова издънка в Ла Лига

Отборът на Барселона позволи нова неточност в шампионата на Испания, откакто приключи при тъждество 1:1 с отбора на Атлетик Билбао на,,Камп Ноу “. Наставникът на каталунците Ернесто Валверде даде отмора на огромната си звезда Лионел Меси, като върна назад измежду титулярите Луис Суарес.,,Блаугранас “ търсеше спиране на отрицателната серия от два следващи несполучливи мача в Ла Лига, откакто поредно приключи наедно с Жирона вкъщи и загуби от последния във краткотрайното класиране отбор на Леганес.

Първата част отиваше към своя край, когато гостите изненадващо поведоха в резултата. Точен за тях бе Оскар Де Маркос в 41-та минута. Валверде реагира малко след паузата и пусна в игра Меси, а аржентинецът му се отблагодари като асистира на Мунир Ел Хадади за изравнителния гол в 84-та минута. До края Барселона не съумя да реализира цялостен поврат и към този момент в три следващи кръга е без триумф в Примера Дивисион. Следващият противник на отбора е Тотнъм в дуел от Шампионската лига. В друга среща от кръга Валенсия надви над Реал Сосиедад с 1-0 при гостуването си на,,Аноета “. /БГНЕС
Източник: bgnes.com