Барселона разгроми Реал Мадрид с 5:1 и нанесе най-тежката загуба

...

"Барселона" разпиля "Реал" и без Меси, Суарес с впечатляващ хеттрик

" Барселона " разгроми " Реал " Мадрид с 5:1 и нанесе най-тежката загуба на мадридчани в Ел Класико от 2010-а година насам. С хеттрик за каталунците се отличи Луис Суарес.

" Барселона " откри резултата в 11-ата минута, когато се разписа Филипе Коутиньо след асистенция на Жорди Алба. В 30-ата минута Луис Суарес принуди Рафаел Варан да го фаулира в наказателното поле и осъществя последвалата дузпа.

" Реал " Мадрид стартира мощно второто полувреме и Марсело върна един гол, а Лука Модрич удари греда.

Каталунците се развихриха в последния четвърт час. Луис Суарес вкара с глава в 75-ата минута след центриране на Сержи Роберто, който му асистира и 8 минути по-късно, когато двамата се възползваха от падение на Серхио Рамос. Резервата Артуро Видал оформи крайния резултат в 87-ата минута.

Така " Барса " се завърна на първото място в класирането. " Реал " е на деветата позиция, на 7 точки зад " блаугранас ".
Източник: btvnovinite.bg