Барселона победи с 3:0 отбора на Челси и продължава уверено

...

Барселона с убедителна победа срещу Челси, каталунците са на 1/4-финал в ШЛ

Барселона победи с 3:0 тима на Челси и продължава решително към 1/4-финалите в Шампионска лига . Два гола за каталунците означи Лионел Меси, който към този момент има 100 гола в конкуренцията. Дембеле също се разписа за Барса през първата част.
Отборът на Ернестоп Валверде си свърши работата още през първата част, отбелязвайки две попадения. Макар лондончани да демонстрираха атакуваща и нападателна игра не съумяха да отбележат попадение. В 64` Меси постави завършек на всякаква конспирация, вкарвайки за 3:0. Лондончани пък нацелиха два пъти гредата, един път Маркос Алонсо и в края на срещата Рюдигер.
Останалите тимове, които се класираха за 1/4-финалите са Реал Мадрид, Манчестър Сити, Ливърпул, Рома, Ювентус, Севиля. По-рано през днешния ден пък Байерн (Мюнхен) победи с 3:1 Бешикташ и общ резултат 8:1 също се класира напред .
Повече детайлности четете в Sportlive.bg .
Източник: actualno.com