Барселона победи с 2:1 Реал Мадрид в Ел Класико и

...

Барса взе Ел Класико с гол в добавеното време и докосва титлата

Барселона победи с 2:1 Реал Мадрид в Ел Класико и към този момент докасва купата в Ла Лига.
Прочетете още
Реал Мадрид откри резултата още в 9-та минута, когато Винисиус центрира в наказателното поле, само че Араухо отклони топката с глава в личната си врата за 0:1.

В края на полувремето Барса изравни, след съществено безредие, а Сержи Роберто се оказа най-съобразителен и осъществя.

В 81-та минута Асенисо вкара за 1:2 за Реал Мадрид, само че след обзор с ВАР голът беше анулиран поради засада.

Във втората минута от добавеното време Алехандро Балде изведе отлично Франк Кесие, който вкара за 2:1 и може би донесе купата на Барселона.

С успеха Барселона към този момент събра 68 точки, а Реал е втори с 56 и възможностите за купа за мадричани наподобяват оскъдни след провалянето през днешния ден.

Източник: trafficnews.bg