Барселона победи Порто с минималното 1:0 в мач от втория

...

Резервата Феран Торес донесе минимален успех на Барселона срещу Порто

Барселона победи Порто с минималното 1:0 в мач от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Резервата Феран Торес означи победното попадение.

Малко над половин час игра Роберт Левандовски бе сменен наложително от Феран Торес, откакто получи травма. Именно резервата откри резултата в мача в добавеното време на първата част. Испанецът стреля по земя с левия крайник, откакто се озова самичък против вратаря.

След почивката Антъни Тейлър отсъди дузпа в интерес на домакините след игра с ръка на Жоао Кансело. След намесата на ВАР англичанинът промени решението си. Натискът на " драконите " продължи, само че гол със задна ножица на Мехди Тареми бе анулиран заради засада.

В добавеното време на срещата Гави получи втори жълт картон и бе изпъден за задържане на Уендел.

Барселона заема лидерската позиция в класирането на група " Н " с цялостен актив от 6 точки. Порто е трети в подреждането с 3 точки.

В различен мач от групата с 3:2.