Барселона отпадна от групите на Шампионска лига за втора поредна

...

Барселона е аут от Шампионската лига

Барселона отпадна от групите на Шампионска лига за втора поредна година. Отпадането на испанския тим бе официализирано, откогато " Интер " смачка 4:0 " Виктория " (Пилзен)

Барселона записа срамна загуба вкъщи с 0:3 от кошмара си Байерн в мач от група " C " на Шампионската лига. " Байерн " поведе още в 10 минута посредством Садио Мане, а Ерик Максим Чупо-Мотинг се разписа в четвърти следващ мач, с цел да повиши на 2:0 в 3 минута. Крайния резултат оформи влезлият като запаса Бенжамен Павар с попадение в петата минута от добавеното време.

След успеха над Барселона „ Баварците " остават отпред в своята групата даже и да изгубят последнии си мач другата седмица. Втори остава „ Интер " който също се класира за идната фаза.