Барселона не крие желанието си да върне в клуба Лионел

...
Барселона не крие желанието си да върне в клуба Лионел
Коментари Харесай

Меси провел тайна среща с Барселона

Барселона не крие желанието си да върне в клуба Лионел Меси идващото лято. 35-годишният аржентинец напусна Барселона преди почитателите на „ Камп Ноу “ да имат шанса да изпратят своята икона след пандемията и под обеждението, че самият той се е почувствал предаден от клуба.

През лятото на предходната година Барселона и Меси се бяха споразумели за нов контракт, само че каталунците отдръпна офертата си в последния миг поради сериозните си финансови проблеми, което докара до неговото прекосяване в Пари Сен Жермен.

Настоящият му договор с парижани изтича точно следващата година, а спекулациите за бъдещето му още веднъж се усилват. Говори се, че американският Интер Маями също демонстрира интерес, а ПСЖ има предпочитание да задържи Меси на „ Парк де Пренс “.

Въпреки това тази седмица се е състояла среща в квартал Грасиа в Барселона в ресторант Botafumeiro с трима присъстващи, съгласно журналиста Хоан Фонтес. Един от тях е бил Алекс Ернандес, брат на треньора Шави Ернандес, братът на Лео Меси - Родриго, както и Фернандо Соланас, който е специалист в договорите и договарянията.

Въпреки че срещата е била с опознаватален темперамент, въпреки всичко демонстрира, че двете страни са в контакт и Барселона има намерение да извърши заканата си да върне Меси в клуба. На първо четене казусът евентуално ще бъде ограничаването на заплатите, което има в клуба и какви ще са финансовите условия на седемкратния притежател на „ Златната топка “.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР