Барселона направи пълен обрат срещу Галатасарай и с победа от

...

Барса живна в Истанбул и обърна Галатасарай, Аталанта излъга Леверкузен

Барселона направи цялостен поврат против Галатасарай и с победа от 2:1 продължава към 1/4-финалите в Лига Европа.

Въпреки началния напън на Барселона, турският отбор поведе в резултата. В 28-ата минута след центриране от корнер капитанът на Галатасарай Маркао вкара за 1:0.

Тимът на Шави съумя да се върне в дуела още преди края на първата част, като Педри сподели класа в 37-ата минута и изравни резултата. Барса стартира стремително втората част - в 49-ата минута Пиер Емерик Обамеянг осъществя, с цел да направи обрата цялостен.

Аталанта се класира за четвъртфиналите в Лига Европа след нова победа над Байер Леверкузен, този път на " Бай Арена " с 1:0.

По този метод възпитаниците на Джанпиеро Гасперини се класираха напред в шампионата с общ резултат 4:2.

Жереми Бога вкара скъпоценното попадение за Аталанта в първата минута на добавеното време на мача след самостоятелен пробив на контраофанзива.
Източник: lupa.bg