БАРСЕЛОНА, Испания (AP) — Повече от 20 000 фенове на

...
БАРСЕЛОНА, Испания (AP) — Повече от 20 000 фенове на
Коментари Харесай

Феновете гледат как Барселона тренира за първи път на преустроения Камп Ноу

БАРСЕЛОНА, Испания (AP) — Повече от 20 000 почитатели на Барселона извършиха част от осъвременения стадион Камп Ноу в петък, с цел да следят тренировките на тима там за първи път, откогато беше затворен за огромен фейслифт преди повече от две години.

Феновете приветстваха, до момента в който Ламине Ямал и съотборниците тичаха на терена.

Президентът на клуба Джоан Лапорта сподели тази седмица, че се надява да има мачове на стадиона по-късно този месец. Барселона игра за финален път на Камп Ноу през май 2023 година

Но също по този начин беше ясно какъв брой доста работа остава да се свърши, преди новият Камп Ноу да бъде изцяло приключен. Цялата горна палуба наподобява най-вече като скелет без никакви седалки и солидни кранове, надвиснали над главите им.

Отвън бръмченето измежду разчувстваните почитатели създаваше възприятието, че е мач. Вътре хора, облечени с фланелки на Барса, пееха песни и скандираха за играчите, които ритаха топки на яркозелената трева.

Барселона съобщи, че е разпродала 23 000 билет...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР