БАРСЕЛОНА, Испания (AP) — Илкай Гюндоган нагласи Роберт Левандовски и

...

Гюндоган води при победата на Барселона с 10 играчи срещу Алавес с 3-1. Витор Роке вкарва преди да бъде изгонен

БАРСЕЛОНА, Испания (AP) — Илкай Гюндоган настройки Роберт Левандовски и добави личен гол, с цел да поведе 10-те играча на Барселона до победа с 3-1 против Алавес в Испания лига в събота.

Отборът на Шави Ернандес към този момент водеше с 3-1, когато резервата Витор Роке, който вкара третия гол на гостите, беше изпъден в 72-ата минута, откакто получи два бързи жълти картона.

Левандовски постави завършек на серия от шест рунда без гол, когато удари вратаря, откакто получи централна топка от Гюндоган за откриването в 22-ата.

След като Алавес беше покрай равнене в края на първото полувреме, Гюндоган ловко стреля от воле при центриращ пас на Педри Гонсалес на далечната греда, с цел да удвои преднината в 49-ата.

Нападателят на Алавес Самуел Омородион отговори бързо на гола на Гюндоган с глава в 51-ата.

Но Роке, който влезе на мястото на Гюндоган, вкара за втори следващ мач, с цел да обезпечи успеха в 63-ия, преди да остави гостите с човек п...