Барселона и Валенсия играят при 1:1 в двубой от деветия

...

НА ЖИВО: Барселона 1:1 Валенсия, страхотни голове на Камп Ноу

Барселона и Валенсия играят при 1:1 в дуел от деветия кръг на Ла Лига. Капитанът на гостите Хосе Гая (5) откри, Ансу Фати изравни (13). Домакините започнаха надъхано, само че бяха попарени още в 5-ата минута. Центриране от корнер затрудни бранителите на Барса и топката стигна до Хосе Гая, който с мощен шут отвън наказателното поле направи Тер Стеген беззащитен - 0:1. Отговорът на каталунците не закъсня и резултатът бе подравнен в 13-ата минута. Мемфис Депай върна топката към Ансу Фати пред наказателното поле и младокът от придвижване с техничен удар я прати в далечния ъгъл. БАРСЕЛОНА - ВАЛЕНСИЯ 1:1 0:1 Хосе Гая (5) 1:1 Ансу Фати (13) БАРСЕЛОНА : 1 Тер Стеген, 20 Серхи Роберто, 3 Пике, 24 Ерик Гарсия, 18 Жорди Алба, 5 Серхио Бускетс, 21 Де Йонг, 30 Гави, 2 Дест, 10 Ансу Фати, 9 Мемфис Депай Треньор Роналд Куман ВАЛЕНСИЯ: 13 Силесен, 18 Вас, 5 Паулиста, 14 Гая, 7 Гедеш, 6 Гиямон, 9 Гомес, 12 Диакаби, 19 Уго Дуро, 10 Солер, 20 Фулкие Треньор Пепе Борделас