Барселона и Реал играят в голямото дерби на Испания и

...

НА ЖИВО с GONG.BG: Пак реми между Барса и Реал

Барселона и Реал играят в огромното дерби на Испания и най-голямо съревнование в клубния футбол въобще. Сблъсъкът стартира в 21:45 на "Камп Ноу " в каталунската столица.

Барселона - Реал 2:2

Луис Суарес отрки в интерес на Барса още в 10-ата минута

В 15-ата минута Кристиано Роналдо изравни за Реал - 1:1.

В 45-ата минута Сержи Роберто от Барса бе изпъден с пряк червен картон.

В 52-ата минута с човек по-малко каталунците поведоха, с помощта на огромната си звезда Лео Меси.

В 72-ата минута ГаретБейл още веднъж изравни резултата - 2:2.

Ще проследим огромния мач онлайн в Gong.bg

Големият мач стартира с напън за Барселона и първото състояние породи още в 4-ата минута, когато Меси откри Луис Суарес, само че ударът му мина настрана от вратата на Реал.

В 10-ата минута Сержи Роберто откри Луис Суарес и той откри в интерес на Барселона. Центрирането бе отдясно, а уругваецът пое топката от воле и я изпрати в левия ъгъл на мадридската врата - 1:0 за Барса.

Първият жълт картон в мача получи Начо от Реал за влизане откъм гърба.

След нова заплаха пред вратата на Реал се стигна и до леко сдърпване на Луис Суарес и Кейлор Навас.

В 15-ата минута хубава офанзива отляво на Реал мина през центриране на Тони Кроос, Карим Бензема отклони с глава, а Кристиано Роналдо засече от близко за 1:1.

В 27-ата минута Тер Стеген излезе и парира удара на нахлулия против него Кристиано Роналдо.

В 31-ата минута Рафаел Варан също бе украсен с жълт картон.

В 40-ата минута Бензема опита удар към вратата на каталунците, само че ударът му изпрати топката вляво от вратата на Тер Стеген.

В 42-ата минута Кейлор Навас се хвърли в краката на Лео Меси, съумя да му избие топката, тя попадна у Иван Ракитич, който стреля настрана от вратата.

В 43-ата минута Луис Суарес и Серхио Рамос се забъркаха в кавга между тях, след което и двамата получиха жълти картони.

В 45-ата минута и Лео Меси получи жълт картон, тъй като влезе остро в краката на Рамос, очевидно като опит за възмездие за миналата обстановка.
Краят на полувремето пристигна с още искри. Най-напред Гарет Бейл стъпи върху крайници на Умтити, само че съдията не видя грубостта му.

Веднага по-късно Сержи Роберто от Барса отвърна на провокация на Марсело и получи пряк червен картон, а Барса остана в края на полувремето с 10 души.

По една промяна направиха двамата треньори на полувремето. Кристиано Роналдо бе заменен от Марко Асенсио в Реал. В Барса Нелсон Семедо смени Филипе Коутиньо в Барса.

В 47-ата минута Марсело лиши топката в половината на Барса и стреля, само че над вратата.

В 52-ата минута първо Марко Асенсио нахлу отляво и стреля, само че право в ръцете на Тер Стеген. Веднага по-късно Лео Меси наказа "Белия балет " и в същата минута вкара за задатъка с 2:1 на каталунците. Преди това обаче Луис Суарес извърши нарушаване против Варан, което не бе маркирано.

В 57-ата минута Паулиньо смени Иниеста, който изигра последното си Ел Класико с екипа на Барса. Публиката приветства бурно своя любим.

В 58-ата минута за косъм не се стигна до трети гол за Барса. Семедо проби отдясно и центрира по тревата, Паулиньо за малко не съумя да засече във вратата.

В 62-ата минута Лео Меси получи опцията да стреля от фаул от 23 метра, само че уцели стената.

В 65-ата минута Гарет Бейл се промуши в наказателното поле, Умтити се изпречи на пътя му и уелсецът падна в пеналта, съдията вярно не отсъди нищо.

В 70-ата минута Лео Меси излезе самичък Кейлор Навас, само че стражът отрази удара му.

В 72-ата минута Гарет Бейл още веднъж изравни резултата и той е 2:2.

БАРСЕЛОНА - РЕАЛ 2:2

1:0 Луис Суарес 10, 1:1 Кристиано Роналдо 15, 2:1 Лионел Меси 52, 2:2 Гарет Бейл 72

ЧЕРВЕН КАРТОН: Сержи Роберто /Барселона/ 45+2

БАРСЕЛОНА /4-4-2/: 1 Тер Стеген, 20 Сержи Роберто, 3 Жерар Пике, 23 Самюел Умтити, 18 Жорди Алба, 14 Филипе Коутиньо /Нелсон Семедо/, 4 Иван Ракитич, 5 Серхио Бускетс, 8 Андрес Иниеста /Паулиньо/, 10 Лионел Меси, 9 Луис Суарес. Старши треньор - Ернесто Валверде

РЕАЛ МАДРИД /4-3-3/: 1 Кейлор Навас, 12 Марсело, 4 Серхио Рамос, 5 Рафаел Варан, 6 Начо, 8 Тони Кроос, 14 Каземиро, 10 Лука Модрич, 7 Кристиано Роналдо /Марко Асенсио/, 9 Карим Бензема, 11 Гарет Бейл. Старши треньор - Зинедин Зидан

СТАДИОН: "КАМП НОУ " - 97 939 зрители