Барселона и Айнтрахт Франкфурт играят при резултат 0:2 на "Камп

...

НА ЖИВО: Барселона - Айнтрахт Франкфурт 0:2, тотален шок за каталунците

Барселона и Айнтрахт Франкфурт играят при резултат 0:2 на "Камп Ноу " в четвъртфинален реванш от шампионата Лига Европа. Филип Костич осъществя дузпа още в 4-ата минута за нарушаване на Ерик Гарсия против Йеспер Линдстрьом. Сантос Боре с приказен гол удвои в 36-ата минута.

Каталунците едва-едва стигнаха до 1:1 при гостуването си в Германия, макар че някои от почитателите на отбора имаха вяра всичко да бъде решено още в първия дуел.

Срещата сред "лос кулес " и "орлите " ще може да наблюдавате минута по минута на Gong.bg.

Още в третата минута Ерик Гарсия събори Йеспер Линдстрьом в наказателното поле и основният арбитър Артур Диаш отсъди дузпа. Звездата на "орлите " Филип Костич застана зад топката и прати Тер Стеген в противоположния ъгъл, с цел да даде преднина на своя отбор.