Барселона 1 : 3 Айнтрахт Франкфурт 90+1′ ГОЛ ЗА БАРСЕЛОНА!

Барселона

1: 3

Айнтрахт Франкфурт
 90+1′
ГОЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Бускетс понижи след компактен удар от границите на наказателното поле!
85′
Попадение на Бускетс не бе зачетено поради засада.
80′
Камада преодоля двама бранители и опита шанса си от границата на наказателното поле, само че ударът му прелетя тъкмо до дясната греда.
80′
Феран Торес отстъпи мястото си на Мемфис Депай
80′
Рафаел Боре напуща, влезе Йенс Хауге
70′
Люк де Йонг размени Ерик Гарсия
67′
ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! Германците все по-уверено гледат към полуфинала! Костич получи топката отляво в наказателното поле и с подъл удар прати топката в долния десе ъгъл на вратата. Домакините са в нокаут!

GOOOOOAAALL Eintracht Frankfurt scores Third one against Barcelona

Via
— يوربا ليغ (@KwantMarc) 60′
Съдията прегледа обстановка за дузпа в интерес на Барселона. Такава няма. Играта е краткотрайно прекратена поради проблеми на техническата връзка на съдията с асистентите му.
58′
Каква възножност за гостите! Немският отбор предприе светкавичка контраофанзива, приключена от Линдстрьом, който насочи доста опасносен удар към далечния ъгъл на Тер Щеген, само че вратарят мазета.
 Снимка 570707
Източник:
52′
Жорди Алба направи жестоко влизане против противник. Айнтрахт получи директен свободен удар. Костич извърши, само че топката прелетя в навън.
46′
Педри е контузен и сменен от Де Йонг.
45′

45′
НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!
45′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
37′
ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! Домакините са в нокаут. Боре получи извеждащо подаване и напредна, освободи си пространство и шутира от далечно разстояние. Феновете на отбора, които са многочислени, изпаднаха в възторг, виждайки топката да се забива в горния ляв ъгъл за 0:2!

NO MERCY FROM BORRE!

???????? 0-2????????
via:
— beIN SPORTS USA (@beINSPORTSUSA) 35′
Кнауф стигна до преференциално състояние откакто излъга защитата на Барселона и насочи изстрел, който обаче не затрудни вратаря на Барса.
30′
Барселона поема самодейността и пробва напън. Ще стигнат ли каталунците до изравнително попадение?
 Снимка 570704
Източник:
28′
Гави получава жълт картон.
24′
Жълт картон за Якич.
 Снимка 570703
Източник:
18′
Араухо засече отбита топка след осъществяване на Алба на директен свободен удар и отигра към мрежата под напречната греда, само че Кевин Трап направи превъзходно избавяне.
9′
Много добра опция за Барселона. Обамеянг засече чудесно подаване на Дембеле, само че някогашният състезател на Арсенал прати топката малко над вратата.
4′
ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! Костич е прецизен от бялата точка.

Eintracht Frankfurt LEAD at Camp Nou!

Eric García concedes a slopy penalty to give Filip Kostić a chance from the spot, and he absolutely buries it!

What a start in Barcelona!
— Football on BT Sport (@btsportfootball) 3′
Дузпа за Айнтрахт откакто Гарсия повали Линдстрьом!
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
 Снимка 570700
Източник:
Състав 1 Тер Щеген М. (В) 1 Трап К. (В) 18 Алба Ж. 19Боре Р. 4 Араухо Р. 15 Камада Д. 5 Бускетс Б. (К) 36 Кнауф А. 30 Гави 10 Костич Ф. 24 Гарсия Е. 29 Линдстрьом Й. 7 Дембеле О. 2 Н'Дика О. 22 Мингеса О. 17 Роде С. (К) 25 Обамеянг П. 18 Туре А. 16 Педри 13 Хинтерегер М. 19 Торес Ф. 6 Якич Треньор Шави Оливер Гласнер Резерви 31 Балде А. 27. Баркок А. 12 Брейтуейт М. 21 Ахе 17 де Йонг Л. 31 Граал Й. (В) 21де Йонг Ф. 24 да Коста Д. 9 Депай М. 9 Ламерс С. 2 Дест С. 25Ленц К. 15 Ленгле К. 39 Пасиенсия Г. 13 Нето 20 Хасебе М. 28 Нико 23 Хауге Й. 6 Пуч 47 Хорц Я. (В) 36 Тенас 7 Хрустич А. 11 Траоре 22 Чандлър Т.
Барселона приема Айнтрахт (Франкфурт) в ревашнша от 1/4-финалите на Лига Европа. Срещата на " Камп Ноу " стартира в 22:00 часа българско време.

Всички чакаха каталунците да са с задатък от първата среща в Германия, само че играчите на Шави Ернандес би трябвало са е доволени, че не се оказаха с пасив след този дуел.
 Пике виси за реванша с Айнтрахт

Първият мач сред Барса и Айнтрахт приключи наедно 1:1

Айнтрахт бе тимът, който насочи двойно повече удари от съперника и пръв излезе напред в резултата. Сравнително бързо обаче Барса изравни, а в оставащото време никой не се разписа.

В неделя Барселона още веднъж не сбърка в испанската Ла Лига и записа седма поредна победа, който оставя отбора на втората позиция в класирането на шампионата. Леванте оказа сериозна опозиция, отбелязвайки две попадения от дузпа, а победният гол на Люк де Йонг падна чак в 92 минута.

Айнтрахт пък не завоюва за трети следващ дуел от немската Бундеслига, като още веднъж разочарова на личен терен. Отборът отстъпи с 1:2 пред Фрайбург.
 Шави: Барса би трябвало да бъде страховит тим във всичко

" Това ще бъде крачка напред към една от задачите на сезона "