Бърнард Текпетей изрази разочарованието си от загубата на орлите с

...

Текпетей: Можехме да направим още много неща

Бърнард Текпетей изрази разочарованието си от загубата на " орлите " с 1:2 от Динамо (Загреб) в първия мач от третия квалификационен кръг на Шампионска лига.

" За мен това показване не беше толкоз положително колкото искахме. Допуснахме два гола за пет минути. Можехме да създадем още неща. Можехме даже да спечелим. Направихме нещо друго.

През първото полувреме мотивацията беше друга. През второто знаехме, че би трябвало да дадем всичко то себе си. Това е футболът. Нуждаем се от малко шанс и да забележим какво да подобрим.

Атмосферата във футбола е значима, само че тя е до момента в който започнеш да играеш. Нищо не е изгубено до момента в който имаш време да играеш. Трябва да подходим добре към мача в Загреб ", сподели Текпетей.
 Десподов: Трябва да вършим повече, в случай че желаеме да влезем в Шампионската лига

" Радостно е, че успяхме да върнем гол, тъй като там ще бъде по-труден мач "