Банско спечели първи три точки през пролетта след 1:0 над

...

Банско удари Миньор в Перник

Банско завоюва първи три точки напролет след 1:0 над Миньор в Перник и посвети триумфа си на управлението на тима, част от което бе на трибуните. На негостоприемния „ Стадион на мира “ отборът съумя да се реваншира за фалстарта през есента, когато вкъщи загуби със същия резултат от жълто-черните пред погледа на новия си изпълнителен шеф Крикор Румян и Иван Дурчов, които на процедура дебютираха с победа като част от новия УС на козлите. Успехът пристигна в третата минута на даденото от съдията продължение.

Тогава Михаил Кисьов стреля с глава, вратарят отрази удара му, само че другото ново попълнение - Владимир Кабранов съумя да вкара отбитата топка в притивниковата мрежа.Миньор игра с човек по-малко повече от 70 минути, откакто реферът Георги Николов небрежно подвигна 2 жълти картона на опитния Виктор Райчев. Срещата стартира с минута безмълвие в памет на някогашните футболисти на националния тим Павел Панов и Георги Марков. Любопитното е че наставникът на Банско Димитър Крушовски не прави в мача нито една промяна.