БАЛТИМОР (AP) — С голяма синина от дясната страна на

...
БАЛТИМОР (AP) — С голяма синина от дясната страна на
Коментари Харесай

Мениджърът на Orioles Крейг Алберназ се завръща — със счупена челюст — ден след като беше ударен от фаул топка

БАЛТИМОР (AP) — С огромна синина от дясната страна на лицето и няколко фрактури, мениджърът на Baltimore Orioles Крейг Алберназ се върна на игрището ден откакто беше ударен от фаул топка в дупката.

„ Не мога да си издухам носа от шест седмици, тъй като една от фрактурите са нещо като мястото, където е орбиталната ми кост “, сподели той преди загубата с 4-3 от Аризона. „ Ако си издухам носа, ще се качи в окото ми. “

Алберназ сподели, че има повече от половин дузина фрактури в региона на бузите и счупена челюст, само че изпита облекчение да избегне интервенцията и сподели, че не се нуждае от окабеляване на челюстта си. Алберназ се пошегува, че може да вземе каска на Рейвънс от бюрото си, с цел да я носи в дупката.

Алберназ, в първия си сезон като управител на Балтимор, беше в частта от дупката, най-близка до кръга на палубата, когато фаул топката на Джеремая Джаксън го удари в петия ининг в понеделник вечер. Той се завърна в залата един ининг по-късно, когато Джаксън удари огромен шлем, само че в к...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР