БАЛТИМОР (AP) — Джордан Уестбърг хвърли сингъл в края на

...

Сингълът на Джордан Уестбърг от 11-ия ининг дава на Ориолс победа с 5-4 над Даймъндбекс

БАЛТИМОР (AP) — Джордан Уестбърг хвърли сингъл в края на играта в границите на дясната полева линия в 11-ия ининг за четвъртия си удар от денем, а Балтимор Ориолс победи Аризона Даймъндбекс с 5-4 в събота.

Гунар Хендерсън изравни преднината във Висшата лига с 12-то си домакинство за сезона за водещия в АЛ Изток Ориолс, а Антъни Сантандер отиде надълбоко в осмия, с цел да изравни играта на 4-all.

Крейг Кимбръл (4-1) направи нулев 11-ти след груба права, в която ветеранът от близо не съумя да осъществя четири от пет благоприятни условия за избавяне. Той също по този начин записа нулев седми при успеха с 4-2 в петък вечер. Балтимор (26-12) завоюва седем от осем и има второто най-хубаво достижение в мейджърите след Филаделфия.

Уестбърг записа двоен RBI във втория и сингъл на четвъртия и деветия, преди добре- сложи попадение против Брайс Джарвис (0-2), което означи автоматизирания бегач Колтън Каузър.

Кетъл Марте удължи поредицата си от достижения до 12 мача и стана хазаин за вто...