БАЛТИМОР (AP) — Джейк Бауърс удари хоумър с три ръна

...

Brewers си проправят път към нова победа, 11-5 над Orioles в 6-ти пореден мач с най-малко 7 ръна

БАЛТИМОР (AP) — Джейк Бауърс удари хоумър с три ръна в тайбрека в четвъртия ининг и Milwaukee Brewers проправиха път към нова победа, 11-5 над Балтимор Ориолс в събота.

Пивоварите означиха 58 ръна в последните си шест мача, с най-малко седем във всеки от тях. Тази поредност изравнява върха на франчайза, подложен през 1982 и 1989 година

Милуоки видя задатък от 4-1 на Ориолс във втория ининг, само че не остана надолу за дълго в деня, когато вятърът в Камдън Ярдс изглеждаше да подхожда по-добре на нападателите, в сравнение с питчърите. Рис Хоскинс също влезе надълбоко за Пивоварите, а Райън Маунткасъл, Джордан Уестбърг и Адли Рутшман домакинстваха за Балтимор.

Елвис Пегеро (3-0) записа 1 2/3 безрезултатни ининга, първият от петима реливъри, които задържа Orioles отвън таблото.

Дийн Кремер (0-1) позволи шест извоювани ръна и 10 попадения в четири ининга.

Титулярът на Милуоки Д. Л. Хол позволи пет ръна и осем попадения в 3 1/3 ининга. Хол беше част от размяната отвън с...