Балкан (Ботевград) надигра Септември II в София с 2:0. Двубоят

...

Балкан порази дубъла на Септември

Балкан (Ботевград) надигра Септември II в София с 2:0. Двубоят е от 21-ия кръг на Югозападната Трета лига – Група А. Стана равносилен мач с малко голови положения. Гостите обаче го организираха тактически съвършено.

Павел Петков откри резултата в 13-ата минута. Малко след почивката, футболист на ботевградчани центрира, Никълъс Пенев опита да избие, само че си вкара автогол. Накрая столичани пропуснаха да осъществя почетно попадение. Футболистът на Балкан Дейвид Йорданов пък напусна със подозрение за комоцио.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.