България спечели в пет гейма срещу Сърбия на приятелския волейболен турнир в Полша
Българският тим победи в опълчване с 3:2 (24:26, 21:25, 25:20, 25:19, 15:12) против Сърбия в мач от приятелския волейболен шампионат Силезия Къп 2026, провел се в Полша. Световните вицешампиони се намираха в затруднено състояние с 0:2 след втория гейм, само че съумяха да трансформират хода на играта и да запазят лидерската си позиция в таблицата.
В събота националите, ръководени от треньора Джанлоренцо Бленджини, ще се изправят против домакините от Полша.
* Очаквайте повече информация
Източник: debati.bg
КОМЕНТАРИ




