Българският национал Симеон Славчев отбеляза гол за победата на Карабах

...

Симеон Славчев със силен мач за Карабах

Българският национал Симеон Славчев означи гол за успеха на Карабах с 3:0 над Кешла в мач от шампионата на Азербаджан. Родният халф откри резултата, а тимът му направи нова крачка към купата. До края на сезона остават още три кръга, а Карабах има задатък от 5 точки пред втория Нефтчи (Баку), който обаче е и с мач по-малко.

Кешла е абсолютният новобранец и заема последно място в класирането. Гостите не оказаха съвсем никаква опозиция, само че до почивката позволиха единствено един гол, дело на Славчев. Българинът беше на точното място след избавяне на противниковия вратар и с съвършена добавка заби топката под гредата.

След почивката Рикард Алмейда в 59-ата минута от дузпа и Абдела Зубир оформиха безапелационния триумф на Карабах.

Това беше пета поредна победа за тима на Славчев. След седмица на Карабах следва първия полуфинал за Купата на Азербайджан против Габала.
Източник: fakti.bg