Българският национал - Никола Илиев, влезе като резерва за Интер

...

Никола Илиев не успя да помогне на Интер срещу Барселона, Мартин Георгиев отново извън групата

Българският национал - Никола Илиев, влезе като запаса за Интер при загубата с 2:0 като посетител от Барселона в Младежката Шампионска лига. За каталунците бранителят Мартин Георгиев още веднъж не попадна в групата за мача на своя тим.

Илиев се появи в игра в 68-ата минута на мястото на Федерико Еспозито, в миг в който тимът му изоставаше с един гол, откакто още в 8-ата минута Виктор Барбера беше разкрил резултата.

Нападателят обаче не съумя да помогне на " нерадзурите " да избегнат втора загуба от този противник в границите на седмица. В добавеното време Унай Ернандес оформи крайното 2:0.

В другия мач от групата Виктория Пилзен и Байерн приключиха 3:3.

Барселона е водач във краткотрайното класиране с 10 точки. Интер и Виктория имат по 4 точки, а Байерн е финален с три.