Българският национал Кирил Десподов изигра важна роля за победата на

...

Десподов в основата на победен гол срещу Айнтрахт, Класквик с пореден рекорд и сензация

Българският национал Кирил Десподов изигра значима роля за успеха на новия си тим - ПАОК против немския Айнтрахт Франкфурт във втори мач от групите на Лигата на конференциите.
Прочетете още
Солунският отбор победи с 2:1, а Десподов беше в основата за решителното второ попадение на гърците.

Андрия Живкович откри в 28-та минута, само че Омар Мармуш в 68-та минута изравни.

Десподов се появи в игра в 77-та минута на мястото на Тайсон.

Във втората минута от добавеното време след негово центриране от фаул се получи безпорядък в пеналта на Айнтрахт и Константинос Кулиеракис съумя да вкара за победното - 2:1.

ПАОК води в групата с цялостен актив от 6 точки, а в нея са още тимовете на ХИК и Абърдийн.

Сензацията в евротурнирите през този сезон Класквик от Фарьорските острови продължава да написа история. Отборът стана първият, който играе в групова фаза на евротурнирите, а нощес стана и първият от страната, който печели точка в евротурнирите.

Класквик направи 0:0 с френския Лил като хазаин и по този начин направи поредна сензация в евротурнирите.
Източник: trafficnews.bg