Българският национал изигра силен мач и помогна на да победи

...

Костадинов и Арсенал подчиниха ЦСКА

Българският национал изигра мощен мач и оказа помощ на да победи гостуващия гранд с 2:1 в среща от 22-ия кръг на съветския футболен хайлайф. Домакините взеха задатък след попадения на от дузпа и на в края на първото полувреме, а Костадинов беше сменен в 70-ата минута от.

Столичани върнаха едно попадение посредством в последната минута, а Арсенал приключи мача с 9 души, откакто в добавеното време и Валерий Громико получиха червени картони.

Тимът от Тула прекъсна серия от 10 мача без победа в шампионата от 18 октомври насам, като с триумфа през днешния ден се изкачи на 14-ото място със 17 точки. ЦСКА (Москва) е втори с 40 точки.

Снимка: ПФК Арсенал (Тула)

Премиер Лига 22 кръг, събота 13 март  Арсенал Тула 2:1краен резулат  ЦСКА Москва