Българският национал Филип Кръстев остана резерва за своя Лос Анджелис

...

Филип Кръстев остана резерва при загуба на ФК Лос Анджелис

Българският национал Филип Кръстев остана запаса за своя Лос Анджелис ФК при загубата с 1:2 на открито от Шарлът.

Подобно на Лео Меси, който тази нощ се появи в игра в 60-ата минута за Интер Маями при триумфа с 2:0 Ню Йорк, Кръстев игра в последния половин час за своя отбор.
 Жейнов разкри кои тимове са желали Филип Кръстев

За разлика от 7-кратния притежател на " Златната топка ", Кръстев по този начин и не се запомни с нищо впечатляващо, въпреки включването му да освежи центъра на Лос Анджелис.

Малко след влизането на Кръстев в игра Лос Анджелис изравни посредством Марио Гонсалес. Радостта на Фуфу и компания бе едвам 9 минути, защото в 76-ата минута Скот Арфийд вкара победния гол.

Следващият мач на Кръстев и компания е точно против Интер Маями на Меси, на 4 септември.