Българският национал Божидар Краев игра 61 минути за Жил Висенте

...

Краев сменен при загуба на Жил Висенте

Българският национал Божидар Краев игра 61 минути за Жил Висенте при провалянето с 0:1 от Беленензеш. Бившият футболист на Левски беше деен, само че не съумя да се разпише в трети следващ мач.

Жил Висенте беше в серия от три победи и се намираше в средата на класирането, а Беленензеш се нуждаеше от трите точки, с цел да се отдалечи от рисковата зона.

Домакините от Лисабон пропуснаха две положителни благоприятни условия до почивката, само че като цяло мачът беше равносилен. В 47-ата минута Краев проби по десния фланг и центрира, само че вратарят на Беленензеш Нилтон Варела се намеси. Минута по-късно стражът избави удар на Краев от границата на наказателнот поле.

В 88-ата минута Марко Матиаш изскочи зад отбраната на Жил Висенте и стреля мощно. Денис отрази удара на някогашния нападател на Шефилд Уензди, само че при добавката той беше безмилостен.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Примейра лига 33 кръг, неделя 19 юли  Беленензеш 1:0краен резулат  Жил Висенте