Българският национал Божидар Краев и неговият отбор Сидни Уондърърс претърпяха

...
Българският национал Божидар Краев и неговият отбор Сидни Уондърърс претърпяха
Коментари Харесай

Божидар Краев и Сидни Уондърърс преклониха глава пред безапелационния лидер в Австралия

Българският национал Божидар Краев и неговият тим Сидни Уондърърс претърпяха разочароващо проваляне вкъщи, откакто отстъпиха с 0:2 на безспорния лидер в класирането – ФК Оукланд, в дуел от деветия кръг на австралийската А-лига. Срещата, изиграна пред въодушевената аудитория на Сидни, се трансформира в същинско тестване за домакините.

Гостите от Оукланд демонстрираха класата си и справедливо си потеглиха с трите точки, с помощта на попаденията на Джеси Рандъл и Хироки Сакай, които се разписаха във вратата на Уондърърс.

Божидар Краев бе титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. Той получи оценка 6.7 от 10 съгласно авторитетната платформа Flashscore.

След този кръг отборът на Краев заема деветата позиция в подреждането с актив от 9 точки, до момента в който ФК Оукланд затвърди водачеството си с внушителните 20 точки.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР