Българският нападател Мартин вкара гол при победата на с 3:1

...

Мартин Минчев с гол за победа на Спарта

Българският нападател Мартин вкара гол при успеха на с 3:1 вкъщи против предпоследния в класирането ФК Пардубице в мач от 25-ия кръг на чешкото състезание. се появи в игра в 82-рата минута и единствено три минути по-късно осъществя попадение за 2:0. бе дал задатък на столичани в резултата с гол в 60-ата минута, а появилият се в игра през втората част бе прецизен за 3:0 в 89-ата. Във втората минута на добавеното време гола на утехата за гостите означи резервата Павел Черни.
 Спарта е на край за Купата на Чехия, Минчев оказа помощ за зрелищния поврат Спарта е на край за Купата на Чехия, Минчев оказа помощ за зрелищния поврат
Минчев порази задачата с удар от напълно близко разстояние след центриране отдясно на Хараслин, при което стражът на гостите се размина с топката и това улесни много задачата за българина.

е на трето място в класирането с 54 точки, на 6 зад втория, който загуби през днешния ден като посетител с 0:1 от. Водач е с 63 точки.

Снимка: InjuryTimeFootball / Twitter