Българският нападател Божидар Краев се превърна в герой за своя

...

Краев донесе победата на "Жил Висенте"

Българският нападател Божидар Краев се трансформира в воин за своя " Жил Висенте ". Националът се появи на терена към четвърт час преди края на дуела против " Витория " Гимараеш от 31-ия кръг на португалската Примейра лига и означи победното попадение. Краев бе прецизен за 2:1 в деветата минута от добавеното време.

Преди това Бруно Дуарте бе дал задатък на " Витория " в 63', а " Жил Висенте " изравни в 93' посредством Рубен Рибейро.

Успехът е втори следващ за " Жил Висенте " в шампионата. След него отборът на Краев към този момент е девети във краткотрайното класиране с актив от 39 точки. " Витория " остава на шестата позиция с 46.

В идващия кръг " Жил Висенте " приема " Тондела ", до момента в който " Витория " гостува на " Бенфика ".

Последни Най-четени ГЕРБ: Настояваме тези, които размахваха юмруци, да поемат политическа отговорност Борисов: Разделената страна не е моята страна Борисов: На този ден с президента Радев дружно трябваше да се радваме на успех
Източник: btvnovinite.bg