Българският халф на Газ Метан Антони Иванов игра цял мач

...

Антони Иванов титуляр за Газ Метан при загуба в Крайова

Българският халф на Газ Метан Антони Иванов игра цялостен мач при провалянето с 0:2 от Университатя (Крайова) в първа среща от междинния 21-и кръг в румънското състезание. Бившият футболист на Монтана и Септември (София) се преддстави на равнище, само че отборът му нямаше огромни шансове против един от водещите тимове, още повече откакто Бубакар Фофана беше изпъден още в 32-ата минута.

И двата гола в мача означи Александру Митрица. Звездата на Университатя откри резултата в 52-ата минута, а в 87-ата се разписа от дузпа. Радослав Димитров остана на аварийна пейка за домакините.

В класирането Университатя е на 3-о място с 38 точки, а Газ Метан е 7-и с 28. Води ЧФР Клуж с 43 точки, пред Стяуа с 40.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА
Лига 1 21 кръг, сряда 19 декември  Университатя (Крайова) 2:0краен резулат  Конституционен съд Газ Метан Медиас