Българският халф Георги Миланов игра 90 минути за ЦСКА (Москва)

...

ЦСКА излъга Краснодар като гост, Миланов с 90 минути за армейците

Българският халф Георги Миланов игра 90 минути за ЦСКА (Москва) при успеха на “армейците” с 1:0 при гостуването им на Краснодар в мач от 13-ия кръг на съветската Премиер Лига. Единственото попадение в дуела осъществя ветеранът Алексей Березуцкий в 38-ата минута. Защитникът стреля от въздуха от границата на наказателното поле след центриране отдясно, топката рикошира в тялото на състезател на Краснодар, удари се в левия непряк дирек на стража Андрей Синицин и се озова във вратата.

С този триумф столичани събраха 24 точки и заемат трета позиция в класирането. Лидер е Зенит с 28, следван от Локомотив (Москва) с 26, като двата отбора ще изиграят срещите си от кръга в неделя. Краснодар е четвърти с 21 точки.

СТАТИСТИКА НА МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиер Лига 13 кръг, събота 14 октомври  Краснодар 0:1краен резулат  ЦСКА (Москва)