Българският боксьор Кубрат Пулев коментира пред Труд“ мача на Антъни

...
Българският боксьор Кубрат Пулев коментира пред Труд“ мача на Антъни
Коментари Харесай

Кобрата разтърси света на бокса с шокиращ коментар за Джошуа: Ако аз

Българският боксьор Кубрат Пулев разяснява пред „ Труд “ мача на Антъни Джошуа с Карлос Такам. Както е известно, на британеца беше присъдена победа с механически нокаут в десетия рунд.

Решението на съдията провокира недоволството на Такам и на почитателите на „ Принсипалити Стейдиъм “ в Кардиф. Роденият в Камерун боксьор размени Кобрата като противник на Джошуа, откакто българинът получи травма, написа Блиц.

“Пазят го Антъни Джошуа. Доста противоречиво присъждане на съдията да приключи мача. Все отново това не е аматьорски бокс. А Такам не беше в положение, което да постанова прекъсване на багра. И самият рефер по-късно не даде пояснение за какво е взел сходно решение. Общо взето нищо в този пердах не ме изненада. Очаквана развръзка. Този мач удостовери и мнението ми, че в случай че съм здрав и добре квалифициран, ще удрям Джошуа. Британецът не е освен това от мен ”, разяснява Кобрата.

Кубрат Пулев разкри, че към този момент е разговарял с мениджъра на пуерториканеца Фрес Окендо - Боби Хич. Двете страни договарят за мач при започване на 2018 година в Чикаго. Боят ще е за вакантната купа във версия WBA.

“Интересува ме сходен мач. Смятам, че ще притихнал страхотна церемония вечер пред доста фенове, защото има доста огромни общности и от двете страни в Чикаго ”, добави Пулев.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР