Българските състезатели заеха две шести места на финалите на Световната

...

Две шести места за българските състезатели на Световната купа по спортна аеробика в Португалия

Българските състезатели заеха две шести места на финалите на Световната купа по спортна аеробика в португалския град Кантанхеге.

При дамите Борислава Иванова, която беше втора в квалификациите, получи оценка от 19.700 точки, която й отреди шестата позиция. Шампионка стана японката Рири Китадзуме с 21.200 точки.

Иванова и Христо Манолов приключиха на шесто място при смесените двойки, откакто бяха оценени с 19.100 точки.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Златните медали завоюваха представителите на Украйна Анастасия Курашвили и Станислав Станислав Галайда с 19.700.

Така България завършва конкуренцията с едно отличие, откакто през вчерашния ден българинът Александър Мишинков взе сребро при юношите на съпътстващия интернационален шампионат по аеробика в Кантанхеге.