Български самолет, изпълняващ полет от София до Мадрид, е кацнал

...
Български самолет, изпълняващ полет от София до Мадрид, е кацнал
Коментари Харесай

Български самолет кацна аварийно в Ница

Български аероплан, изпълняващ полет от София до Мадрид, е кацнал спешно във френския град Ница, заяви bTV. Причината е задействала се индикация за разхерметизация на кабината. Самолетът " Ембраер " на " България еър " е изхвърчал от София в 13.36 ч. По разписание е трябвало да кацне в испанската столица в 18.10 ч. Към 15.15 ч. обаче самолетът е снижил височината си, трансформирал е марщрута си и е кацнал в Ница, демонстрират данни от уеб страницата за следене на полети  " ФлайтРадар24 "

От българския авиопревозвач прецизират, че по протокол екипажът е бил задължен да приземи самолета и да ревизира системите. Не са открити проблеми и час и половина по-късно машината е отлетяла за Мадрид. 

От Министерство на външните работи оповестиха, че пасажерите на борда са в положително положение и не е имало уплах измежду тях. 
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР